Virtual Power Teams – spotkanie 2 grudnia

Rok 2015 w społeczności CIONET zakończymy spotkaniem, podczas którego będziemy dyskutować jak budować wirtualne zespoły i jak nimi zarządzać, zarówno na skalę globalną, jak i lokalną. Jak wykorzystać doświadczenia globalnych koncernów w warunkach lokalnych.

Spotykamy się 2 grudnia po południu w Warszawie.

Zapraszamy do pobrania broszury z agendą spotkaniaBroszura Virtual Power Teams

W stworzeniu wartościowej agendy pomaga nam Sebastian Drzewiecki, Head of Business Service Center wvirtual teams  GlaxoSmithKline – uczestnik i lider wielu globalnych wirtualnych zespołów. Doskonale zna ich perspektywę zarządczą, biznesową, technologiczną i kulturową.

Sebastian wraz z menedżerami GSK z Londynu i Sabanilli (Kostaryka) będzie rozmawiał o tym, jak różnice kulturowe wpływają na wyniki biznesowe i jak utrzymać relacje wewnątrz zespołów, których członkowie znają się zaledwie „wirtualnie”.

Gościem specjalnym będzie Peter Ivanov, światowej klasy ekspert z dziedziny Virtual Teams. Peter powie jak tworzyć zespoły wirtualne, aby przyczyniały się do rozwoju całej organizacji. Dużej, małej, każdej.

Agnieszka Gasperini (Project Management Institute) skupi się na aspektach miękkich w rozproszonych zespołach z perspektywy kierownika wielu międzynarodowych projektów i doświadczonego coacha.

Tradycyjnie, spotkanie zwieńczy część interaktywna i networking wśród najlepszych IT Executives w Polsce.

Rejestracja: http://www.cionet.com/events/88971/

Zapraszamy!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *