Infovide-Matrix partnerem CIONET Polska

Grupa Infovide-Matrix nawiązała partnerską współpracę z CIONET Polska, dynamicznie rozwijającą się społecznością IT Executives, reprezentujących największe przedsiębiorstwa i instytucje publiczne.
Stokalski_Borys_smallInicjatywy podejmowane przez CIONET Polska stwarzają możliwość wymiany doświadczeń między przedstawicielami kadry zarządzającej, którzy na co dzień stawiają czoła wyzwaniom transformacji technologicznej i biznesowej. Uczestnictwo w dialogu z liderami biznesowymi i IT jest jednym z filarów strategii Infovide-Matrix” – powiedział Borys Stokalski, prezes zarządu Infovide-Matrix.
CIONET działa w krajach Europy Zachodniej od ponad 10 lat i animuje życie społeczności liczącej już ponad 4700 IT Executives. Pod koniec 2014 roku międzynarodowa społeczność zaprosiła do udziału menedżerów z Polski. Po dwóch miesiącach działalności do CIONET Polska należy 150 IT Executives – dyrektorów i członków zarządów odpowiedzialnych za obszar technologii w dużych organizacjach. Korzystają oni z międzynarodowych i lokalnych usług CIONET m.in. poprzez serwis do komunikacji online oraz uczestnictwo w spotkaniach tematycznych i konferencjach.
Infovide-Matrix jest umieszczane przez renomowaną firmę analityczną IDC wśród trzech największych działających w Polsce firm doradczych IT i dostawców systemów tworzonych na zamówienie klienta. W skład grupy kapitałowej notowanej na warszawskiej giełdzie i zatrudniającej ponad 800 osób wchodzą spółki Infovide-Matrix SA, CTPartners, one2tribe, DahliaMatic, Solver.
„CMariusz_Nowak_smallIONET skupia środowisko, z którym Infovide-Matrix jest nierozerwalnie związane od ponad 20 lat. W dobie cyfrowej transformacji, gdy zaciera się granica pomiędzy dostawcą zewnętrznym a wewnętrznym, a nadrzędnym staje się skuteczne wdrożenie zmian biznesowych w jak najkrótszym czasie, z ogromną przyjemnością wspieramy inicjatywę pozwalającą na wspólną wymianę wiedzy i doświadczeń. Mam nadzieję, że kapitał który wnosimy do społeczności okaże się wartościowy dla wszystkich uczestników” – powiedział Mariusz Nowak, członek zarządu Infovide-Matrix.
Krzysztof FrydrychowiczUdział w społeczności jest bezpłatny. Działalność CIONET jest wspierana przez partnerów biznesowych. „Jednym ze źródeł sukcesu CIONET w Europie jest optymalna formuła współpracy dostawców technologii ze społecznością IT Executives. Odbywa się ona według przejrzystych zasad. Doświadczenie dostawców i ich ekspertyza podnosi wartość inicjatyw CIONET. W Infovide-Matrix znaleźliśmy partnera, który wnosi wyjątkowy wkład merytoryczny” – powiedział Krzysztof Frydrychowicz, partner zarządzający CIONET Polska.
Umowa zawarta między Infovide-Matrix i CIONET obowiązuje do końca 2015 roku. Borys Stokalski, prezes Infovide-Matrix, wejdzie w skład Advisory Board tj. rady programowej CIONET Polska, która opracowuje kierunki rozwoju i opiniuje inicjatywy podejmowane przez społeczność. Obecnie w skład Advisory Board wchodzą 23 osoby z instytucji i spółek: BGŻ, BNP Paribas, BPH, Bunge Polska, Carrefour, DHL Parcel, GSK, KGHM, ING, MAiC, MF, NCBiR, Onet, Philips, PKO BP, PKP, PKP PLK, Poczta Polska, PZU, SGH, Tauron.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *