Piotr Muszyński dołączył do Advisory Board CIONET Polska

Wiceprezes ds. operacyjnych w Orange Polska dołączył do rady programowej CIONET Polska. W liczącym 23 osoby ciele doradczym społeczności CIONET Piotr Muszyński będzie reprezentować sektor telekomunikacyjny i jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm w Polsce.
Piotr Muszyński
Piotr Muszyński wnosi do CIONET 15 lat doświadczenia w zarządzaniu obszarem nowoczesnych technologii w Orange Polska. Jest jednym z twórców transformacji firmy, świetnym menedżerem i cenionym speakerem. Prezes obiecał wygospodarować czas, aby aktywnie uczestniczyć w spotkaniach CIONET.
Advisory Board jest ciałem doradczym, którego członkowie wyznaczają programowe kierunki rozwoju CIONET. Trzy razy do roku spotykają się, aby omówić agendę spotkań i inicjatyw podejmowanych przez społeczność. Członkowie rady CIONET Polska automatycznie wchodzą w skład międzynarodowej CIONET Advisory Board skupiającej menedżerów z największych europejskich firm i biorą udział w dorocznym spotkaniu w Brukseli. W obecnym składzie Advisory Board znaleźli się członkowie zarządu i dyrektorzy z następujących organizacji: Philips, Bunge, BPH, Ministerstwo Finansów, Grupa Tauron, PZU, Onet, Orange, ING, PKP PLK, Poczta Polska, SGH, Carrefour, PKO BP, PKP SA, KGHM, GlaxoSmithKline, DHL, Infovide-Matrix, Microsoft, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji. Przewodniczącym rady CIONET Polska jest Jaromir Pelczarski, wiceprezes BNP Paribas.
Aktualny skład Advisory Board Polska znajduje się tutaj: http://cionet.info/1MI4D7o
 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *