Stowarzyszenie „Technologia w Spódnicy” partnerem CIONET Polska

W CIONET Polska działa 20 kobiet. Odpowiadają one za obszar IT w największych polskich przedsiębiorstwach i instytucjach. Są cenionymi ekspertami, osobami rozpoznawalnymi w branży, świetnymi animatorkami na forach wymiany wiedzy. Obecnie kobiety stanowią mniej niż 10% społeczności CIONET. Chcemy zdecydowanie więcej pań w naszym gronie!
Od początku działalności CIONET w Polsce wspiera nas radą i czasem prężne stowarzyszenie „Technologia w Spódnicy” http://technologiawspodnicy.pl/ , które promuje różnorodność (diversity) w środowisku menedżerów odpowiedzialnych za technologię. Dzięki życzliwości i niespożytej energii Sylwii Kujawskiej-Frydrych, prezes „Techologii w Spódnicy” udało się namówić do wstąpienia do CIONET wiele znakomitych liderek IT i biznesu. Sylwio, dziękujemy!
Sylwia_Kujawska
Sylwia Kujawska-Frydrych, prezes stowarzyszenia “Technologia w Spódnicy”
Z dumą ogłaszamy, że stowarzyszenie „Technologia w Spódnicy” jest naszym partnerem merytorycznym, pierwszą organizacją, która ma status CIONET Polska Network Partner. Stowarzyszanie, wbrew nazwie, nie ogranicza się do grona kobiet. W inspirujących spotkaniach organizowanych przez „Technologię w Spódnicy” licznie uczestniczą mężczyźni, w tym najbardziej znani menedżerowie IT w Polsce. Serdecznie zachęcamy wszystkich członków CIONET Polska do udziału w kolejnych inicjatywach – spotkaniach, badaniach, programach mentorskich – organizowanych przez Sylwię i jej współpracowników. Warto!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *