Security CIONET Event – 17 września – Kraków

Zapraszamy na spotkanie społeczności CIONET poświęcone praktycznym aspektom zarządzania bezpieczeństwem cyfrowym w firmach. W zaufanym gronie szefowie IT opowiedzą o zagrożeniach, atakach i wyciekach, których doświadczają każdego dnia.
Spotykamy się 17 września po południu w KrakowieSecurity event
To nie będzie kolejna “konferencja o bezpieczeństwie”. Gwarantujemy!
Dla uczestników z Warszawy program merytoryczny rozpocznie się już o godzinie 10:00 w pociągu, który bezpiecznie dowiezie nas do Krakowa. Gospodarzem tej części spotkania będzie Adam Filutowski, CIO Grupy PKP. Podróż wypełnią prezentacje i dyskusje z Holger’em Unterbrink, analitykiem TALOS na temat światowych trendów w dziedzinie cybersecurity.
Zasadnicza część spotkania odbędzie się wczesnym popołudniem w Krakowie:
 

  • Paweł Leżański, CTO & Board Member w Onet zaprasza do swojego Data Center, gdzie opowie o zagrożeniach z jakimi spotyka się ten największy polski portal i pokaże stosowane przez nich zabezpieczenia.
  • Mirosław Forystek, CIO przedstawi architekturę bezpieczeństwa w
    ING Banku Śląskim
  • Niezależny ekspert Michał Sajdak obiecał live demo praktyk hakerskich.

Jak zwykle w CIONET, interesujący program zwieńczy wieczorny networking. Wspólnie poznamy wspaniałą atmosferę tętniącego życiem Podgórza i Kazimierza. Specjalne menu dla CIONET w jednym z najlepszych krakowskim bistro ułoży Jaromir Pelczarski, COO w Banku BGŻ BNP Paribas.
Agenda spotkania: http://www.cionet.com/events/88916/
Zachęcamy do pobrania broszury i zapoznania się ze sposobem rejestracji: Security Day
Zapraszamy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *