Charles Araujo gościem specjalnym spotkania CIONET!

Coraz częściej zadajesz sobie pytanie, czy Twoja organizacja jest gotowa na cyfrową transformację? Czy wprowadzane zmiany są wystarczające? Czy konkurencja nie wykorzysta technologii lepiej w walce o klienta? Na te i innaraujoe pytania pomoże odpowiedzieć Charles Araujo.
Kim jest autorytet świata IT?
• Przeprowadził przez wyzwania transformacji cyfrowej instytucje rządowe oraz wiele organizacji z listy Fortune 1000, w których uczestniczyło ponad 10 tys. osób.

• Regularnie – w wielu krajach świata – wygłasza wykłady, które dotąd zgromadziły dziesiątki tysięcy liderów IT. Wyjaśnia, jakie naprawdę ma być cyfrowe przedsiębiorstwo przyszłości.
• Jest założycielem i dyrektorem firmy konsultingowej IT Transformation Institute, która pomogła rozwinąć się wielu liderom w dobie cyfrowej rewolucji.
Jest autorem bestsellerowej książki The Quantum Age of IT: Why Everything You Know About IT is About to Change, publikuje m.in. w CIO Insight oraz InformationWeek.  Dziś to technologia napędza świat, więc fundamenty działania przedsiębiorstw muszą się zmienić. Nie chodzi jedynie o dział IT, ale o kulturę organizacji – podkreśla w swoich wypowiedziach.
Charles będzie gościem spotkania CIONET Polska o Digital Transformation Programs, na które zapraszamy już 30 listopada. To niepowtarzalna okazja zestawienia doświadczeń i planów swojej organizacji ze spojrzeniem Charlesa Araujo oraz rodzimych liderów IT.
To wyjątkowa okazja poznania praktycznych przykładów reorganizacji u dużych światowych graczy. Porozmawiania o tym, jak działy IT mają przestać być tylko zapleczem technologicznym, a stać się ważnym ogniwem realizującym strategię firmy. Taka bowiem musi być organizacja jutra. Charles podkreśla istotną rolę konsumeryzacji IT, czyli rozwoju technologii informatycznych w odpowiedzi na potrzeby klientów prywatnych.
Do zobaczenia!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *